معرفی هسته های کانون سلامت رفتار


هسته اعتیاد کانون سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به سرپرستی سلدا سپهراد و با همکاری 35 نفر عضو از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه مشغول به فعالیت است.

این هسته برای حمایت از کمپین کشوری « قلیان ها را گلدان کنیم» طرح طومار دومتری امضای اساتید محترم و دانشجویان عزیز دانشگاه را طراحی و اجرا کرد.

طی جلسه برگزار شده با حضور اعضای کانون سلامت رفتار و اعضای کمپین درباره اهداف و برنامه های کمپین صحبت شد و موسس کمپین نیز در این جلسه حمایت و همکاری خود را برای اجرای برنامه های مشترک اعم از نسشت ها و تئاتر و همایش ها اعلام کرد.

سریع ترین نقاش آسیا نیز عضو کمپین « قلیان ها را گلدان کنیم» بوده و برای شرکت در برنامه های کانون اعلام آمادگی کرد.

هسته اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه همچنین مصاحبه ای در زمینه اعتیاد و پیشگیری آن، با پروفسور بابک مصطفی زاده عضو هیت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران انجام داد.

این هسته در جشن ورودی های 95 دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز با حضور پرشور خود و با چاپ بروشور های رنگی در حیطه مبارزه با اعتیاد به فضای مجازی و مواد مخدر، در صدد جذب دانشجویان جدید الورود به این کانون برامد.

از فعالیت های دیگر این هسته میتوان به بازدید از مراکز ترک اعتیاد سطح شهر اشاره کرد.

هسته اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در صدد است کنگره کشوری اعتیاد را در این دانشگاه برگزار کند.

همچنین نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز برای برگزاری کارگاهی تحت عنوان؛ ترفند های شگفت انگیز برای محافظت از گوشی موبایل با هدف مقابله با اعتیاد به فضای مجازی، از هسته اعتیاد کانون سلامت رفتار این دانشگاه دعوت به همکاری کرده است.تمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب