فواید سیگار


توی دنیایی که نمی شه به خیلیا اعتماد کرد، سیگار شده رفیق ِ فابریک خیلی ها! صمیمی ترین دوستِ فردِ سیگاری که همیشه باهاشه!
حالا می خام چند تا از فواید سیگارو بگم براتون. تعجب کردید؟ نه واقعا میخام برا اولین بار این کارو انجام بدم
اولین فایده سیگار اینه که سیگار باعث میشه شما از دهنتون بوی خیلی خیلی بدی بیاد و این باعث میشه هیشکی از فاصله یک کیلومتری شما رد نشه و باعث میشه هیشکی با شما هم صحبت نشه و رفیقی نداشته باشین و تبدیل بشین به یه آدم تنها. اینکه دیگه شما رفیقی ندارین باعث می شه که دیگه فردا پس فردا از رفیقِ ناباب ضربه نخورین چون در واقع رفیقی ندارین که به شما ضربه ای بزنه.
فایده بعدی سیگار اینه که سیگار شخصا و به تنهایی موجب می شه چندین سال از عمر شما کمتر شه و زودتر بمیرید.میخاین چیکار زندگی کنین اصلا؟ زودتر می میرین خیلی هم با کلاسه و خلاص می شین از دست زندگی.
فایده بعدی اینه که سیگار باعث می شه شما هر ماه بخش زیادی از پول هاتون رو بهش اختصاص بدین و در واقع هیچ پس اندازی نخواهید داشت. پس انداز نخواهید داشت و حتی بعد از چندین سال نه خونه شخصی دارین و نه ماشین دارین و در واقع هیچی ندارین. این هیچی نداشتن باعث می شه کمتر دچار تجملات دنیوی بشین و زندگیِ درویش واری داشته باشین.
حالا تصمیم با خودتونه ببینید اگه دوست دارید از این فواید برخوردار شید به سیگار کشیدنتون ادامه بدید. من که ترجیح می دم دور و برم پر از دوست و رفیق باشه و سال های سال توی خونه شخصی و امکاناتی که خودم برا به دست آورونشون تلاش کردم زندگی کنم. شما چطور؟تمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب